שאלות ותשובות

תשובות לשאלות נפוצות ונדירות

הקורס מתאים לבעלי עסקים בהווה, לאלה שעומדים לפתוח עסק ולאלו שחולמים על לפתוח עסק. אתם חולמים לקבל כרטיס תן ביס? זה לא בשבילכם.    

בהחלט. בקורס הזה למדו גם עצמאים ובעלי חברות עם ותק של 30 שנה וגם הם קיבלו ערך רב מהקורס. המטרה שלנו היא שתקבלו ערך מהקורס. לא קיבלתם ערך? כספכם יוחזר לכם.

חד משמעית כן. אין לנו עניין להרוויח כסף מלקוח שאינו מרוצה. אני מודה שגם אין לי שמץ של מושג למה אני שואל ועונה ברבים כשזה רק אני. תודו שלא שמתם לב.

לא.
זהו ספר בהוצאה עצמית וניתן להשיג אותו רק דרך האתר או באמצעות שוד מזוין ביישוב אשחר.   

כן. יש ערך שמקבלים מהקורס ולא מקבלים מקריאת הספר. בקורס תפגשו בעלי עסקים אחרים ותוכלו ליצור שת"פים ולשאול שאלות שנוגעות אליכם באופן אישי (הכיתה בכוונה קטנה, עד 15 משתתפים).
ישנה התייחסות במהלך הקורס לנושאים שלא כתובים בספר ובסיום הקורס תצורפו לקבוצת וואטסאפ של הקורס למשך חודש ותוכלו לקבל ליווי ומוטיבציה שיעזרו לכם ליישם את מה שלמדתם בקורס. והכי חשוב, יש גם כיבוד.
זה כמו ההבדל בין לשמוע שיר ברדיו לבין ללכת להופעה לייב. חוויה אחרת לגמרי.

קודם כל, תנחומיי. התשובה היא כן עם סייגים. שכירים שקראו את הספר מאוד נהנו ממנו בגלל שיש בו מגוון סיפורים אישיים שלי, בגלל שכך הם מבינים יותר את הצד של בעלי העסקים ואת הצד שלהם כלקוחות.
אם אתם שכירים שתמיד קרץ לכם לצאת לדרך עצמאית, הקורס והספר לגמרי יכולים לעזור לכם בעניין. אבל, אין ספק שעצמאי בעל עסק ייתרם מיידית ובאחוז גבוה יותר משכיר. 

כמובן. מוזמנים ליצור קשר דרך עמוד צור קשר (מפתיע, אני יודע).

לא. 
הקורס מתקיים פעם בחודש בלבד, בשעות הבוקר. כן, אני יודע שזה לא הכי נוח אבל בינינו, זה אף פעם לא יהיה נוח עד שתחליטו שאתם רוצים לבוא. אני מגיע מאשחר שבגליל כך שאין לכם תירוצים.

משלוח עם שליח עד הבית לוקח 3-5 ימי עסקים.
ניתן לבוא לאסוף מהיישוב אשחר בתיאום מראש ובשעות הגיוניות. מי שמעיר את התינוקת אחראי להרדים אותה בחזרה. 

לאלו מכם שמתעקשים על משלוח בדואר רשום עם דואר ישראל – 3-21 ימי עסקים. לא חושב שצריך להסביר. 

דילוג לתוכן